KONST / Litografier / Färglitografier 8873365
nr 887 3365
Olle Bonniér
(1925-2016), Sverige
Färglitografier, 3 st. Olle Bonniér (f. 1925), numrerade och signerade, motivet: 35x47
Olle Bonniér, född 1925 i Los Angeles, USA, svensk bildkonstnär, död 2016.
Utrop:
600 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 14 april 2014
kl 21:01:39
500 kr
800 kr
500 kr
700 kr
900 kr
Olle Bonniér
Läs mer om Olle Bonniér